“Známe cestu”

 • Pochod na podporu tratě – 2020

  Milí přátelé, s lítostí jsme byli s ohledem na protiepidemická opatření nuceni odložit pořádání turistického pochodu podél vyloučeného úseku tratě z Kralovic do Mladotic, konaný na podporu této dráhy. Více informací naleznete ZDE.

  Aktuální dění sledujte také na našem profilu na Facebooku.

  Plakát k akci ke stažení ZDE.

 • Parním vlakem do Kralovic – září 2020

  Srdečně Vás zveme na jízdu historického parního vlaku, taženého strojem “Heligón” z Lužné u Rakovníka do Kralovic, která se uskuteční v neděli dne 27. září 2020.

  Parní jízdu pořádá Muzeum ČD v Lužné.

  Doprovodný program v Kralovicích a okolí pořádá spolek Místní dráha Rakovník – Mladotice.

  Plakát k akci ke stažení zde.

 • Ukliďme svět – jaro 2020

  Pojďme společně v sobotu 18. dubna 2020 od 9:00 hodin uklidit Mladotice!

  Milí přátelé, pojďme spolu i v tomto roce činit svůj domov hezčím a ukliďme Mladotice! Sejdeme se v sobotu 18. dubna 2020 v 9:00 hodin na nádraží v Mladoticích. Po úklidu se odměníme občerstvením. Těšíme se na Vás : )

  Více info o akci a registrace dobrovolníků zde.
  Plakát k akci ke stažení zde.

 • Pochod na podporu tratě – 2019

  Srdečně Vás zveme na turistický pochod podél vyloučeného úseku tratě z Kralovic do Mladotic, konaný na podporu této dráhy v sobotu 16. listopadu 2019 od 10:00 hodin. Více informací naleznete ZDE.

 • Ukliďme svět – podzim 2019

  Pojďme společně v sobotu 5. října 2019 od 9:00 hodin uklidit Mladotice!

  Zaměříme se nejprve na okolí nádraží a trati a poté se vydáme dále do obce. Přijďte i se svými rodinami a přáteli pomoci s úklidem Mladotic. Akci pro Vás pořádají spolek MDRM ve spolupráci se ZŠ a MŠ Mladotice. Těšíme se na Vás : )

  Více info o akci a registrace dobrovolníků zde.
  Plakát k akci ke stažení zde.

 • Ukliďme svět – jaro 2019

  V sobotu 6. dubna 2019 se členové spolku a dobrovolníci z řad místních občanů zapojili do celosvětové úklidové akce, při níž jsme společně uklidili především okolí nádraží v Kralovicích a Mladoticích. Všem zúčastněným patří veliký dík!

 • Oslavy 120 let dráhy

  Srdečně Vás zveme na oslavy 120 let dráhy Rakovník – Mladotice, které se budou konat ve dnech 6. – 7. září 2019.

  V prodeji bude k příležitosti jubliea naší dráhy nově vydávaná knihaSto dvacet let z Rakovníka do Mladotic po kolejích” a rovněž tak výroční turistické známky. Je na co se těšit!